Hakkımızda

» Hakkımızda

Şirketimiz

 

1996 yılında Kastamonu Entegre A.Ş. bünyesinde Gebze’de kurulan Yongapan Orman Ürünleri A.Ş. teknik donanımı, deneyimli ekibi ve yüksek kaliteli üretimiyle sektörün öncü kuruluşlarından biri olmuş bu  alanda 1998 yılında Türkiye’de ilk masifpanel üretimini gerçekleştirmiş 2002 yılında da bünyesine kattığı otomatik ekleme ve eksantrik soyma makina parkuruyla, ürettiği mamülleri toplam kalite yönetimiyle müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

100 yıllık güçlü ve köklü geçmişe sahip olan Kuriş Kereste San. A.Ş. sektörün gelişen ve değişen ihtiyaçları doğrultusunda kereste imalatı ve ihracatı, inşaat proje faaliyetleriyle de takdir edilen lider işletme yapısı ve bir asrın getirmiş olduğu deneyimi ile faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.

2007 yılında Yongapan A.Ş. makine parkurunu devretmiş, bu devirle ortaya çıkan yeni oluşum ile Kuriş Entegre A.Ş. kurulmuş ve ürün marka adı "Yongapanel" olmuştur. Bu Yeni oluşumda geçmişte elde edilmiş yüksek üretim, kalite bilinci bugün ve gelecekte de  Kuriş  Entegre A.Ş.’nin dinamik, genç, hızlı ekibiyle Yongapan A.Ş.’den aldığı bayrağı son teknolojik makine parkuru yatırımlarıyla daha yukarılara taşımayı ilke ve hedef edinmiştir. 2010 yılı itibari ile Kuriş Entegre A.Ş. yatırımlarına devam edip, ürün yelpazesini genişletmek amacıyla Gebze'de bulunan Kuroğlu Kontrplak tesisini devralarak, Kontrplak üretimine de başlamış ve Makina parkurunu genişleterek inşaat alanında kullanılmak üzere üretilen Filmli Kontrplak (Plywood) ürününü de ürün yelpazesine katmıştır.

Kalite Politikamız


Ürün ve hizmetlerimiz ile müşteri beklentilerini tam olarak karşılamak.

Ulusal ve uluslararası standartlara göre oluşan kaliteyi kontrol altında tutarak, kaliteyi arttırıcı öneriler ve arge faaliyetlerine birinci derecede önem vermek.

Çevreye saygı anlayışı ile çalışmak, bu bilincin müşteri ve tedarikçilerimizde de artmasını sağlamak.

Kalite yönetim sistemi bilinci için gerekli eğitim faaliyetlerinde bulunarak kendini sürekli geliştirerek iyileştirici ve önleyici çalışmalar yapmak.