KALİTEDE GÜVENDİĞİNİZ MARKA

HAKKIMIZDA

100 yıllık köklü ve güçlü geçmişe sahip olan Kuriş Entegre Ağaç San. A.Ş. yüksek üretim kalite bilinci ve son teknolojideki makine parkuru ile deneyimli genç, hızlı ekibiyle ürettiği mamülleri Yongapanel markası adı altında yur içinde ve yur dışında müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Misyon
Orman ürünleri sektöründe Türkiye'de lider olan Kuriş Entegre A.Ş.'nin ahşap kaplı levhalarda, kontrplak, masifpanel üretiiminde mevcut ve potansiyel müşterilerine üst düzeyde rekabet edebilecek kalitede ürünler üretmek, hizmet sunmak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirererk dünyanın sayılı şirketlerinden biri olmaktır.

Vizyon
Çalışanlarımızın memnuniyetine önem verir; mevcut ve potansiyel müşterilerimizin istek ve beklentilerini daima hesaba katarak ürün ve hizmet kalitemizi uluslararası düzeyde tutarak daima kalite üretir bunda süreklilik sağlarız.

Kalite Politikamız
Ürün ve hizmetlerimizle müşteri beklentilerin tam olarak karşılamak. Ulusal ve uluslararası standartlara göre oluşan kaliteyi kontrol altında tutarak, kaliteyi arttırıcı öneriler ve arge faaliyetlerine birinci derecede önem vermek. Çevreye saygı anlayışı ile çalışmak, bu bilincin müşteri ve tedarikçilerimizdede artmasını sağlamak. Kalite yönetim sistemi bilinci için gerekli eğitim faaliyetlerinde bulunarak kendini sürekli geliştirererk iyileştirici ve önleyici çalışmalar yapmak.

Bizi takip edin...